Česky
English
 Zvětšování textu  Zmenšování textu  Zvětšování šířky sazby  Zmenšování šířky sazby  Zobrazit stránku pro tisk  Design pro Palmbook, PDA

NovotnyArt - Webdesign

Mobil: 605 465 156, IČO:724 65 255
E-mail: info@novotnyart.com
Web: http://webdesign.novotnyart.com

Ukázky - průběh realizace dílčích grafických prací

Ukázka návrhu logotypu

Návrh logotypu začíná opět konzultací Vašich požadavků. Standardně dostanete k posouzení dvě varianty. Po volbě předlohy je zvolený návrh doladěn do finální podoby a předán v elektronické podobě.

Následující obrázek zachycuje výchozí představu zákazníka o novém firemním logu, které mělo mít přímý vztah k obrábění kovů:

logo_jaros_zadani_d.jpg

K posouzení byly předloženy následující dva návrhy:

logo_jaros_01.jpg

logo_jaros_03.jpg

Vybrán byl první návrh, v tomto případě nebyly požadovány žádné dodatečné úpravy.

Logotyp je samozřejmě univerzální, lze jej použít i bez "kovového barevného přechodu", případně i v inverzní barevnosti, bez vytažení nebo s potlačeným stínem (např. pro velkoplošný billboard).

Ukázka optimalizace logotypu

Úplná změna loga nebývá obvykle účelná z důvodu tradice a kontinuity značky, úprava vzhledu je ale mnohdy na místě. Následující ukázka zachycuje část původního loga (resp. firemního štítu) s roztříštěným červeným nápisem:

nabytek_logo_puvodni.jpg

Upravená podoba - po odstranění zbytků červeného nápisu a vytažení červeného textu je výsledek výraznější a lépe čitelný, i přes poměrně atypický font modrého textu:

nabytek_logo_korigovane.jpg

Další ukázka odkazuje ke tvrzení, že "vytvoření grafického návrhu zdarma" nebývá tou nejlepší cestou, jak dělat firmě dobrou reklamu. Nabídka bývá k vidění např. v různým reklamních novinách, při tisku vizitek atd. Původní návrh:

strechy_rekl_puvodni.jpg

Přepracovaný návrh reklamy:

strechy_rekl_prepracovana.jpg

Grafické návrhy se neomezují pouze na reklamu nebo loga, toto je jeden z výkresů zaslaný jako podklad pro vytvoření "mapy stolů" pro on-line rezervační systém:

bar_mapa_patro_zadani.jpg

Výsledná podoba pro webové stránky: 

bar_mapa_prizemi.jpg

Samozřejmě je možné zpracovat i různé materiály, které nejsou přímo určeny k zobrazení na interentu. Toto je ukázka reklamního letáku určeného pro ofsetový tisk:

Info leták - PDF info-letak-strana1.pdf

 

© NovotnyArt  

webdesign.novotnyart.com    Tel.: 605 465 156

Nahoru