Česky
English
 Zvětšování textu  Zmenšování textu  Zvětšování šířky sazby  Zmenšování šířky sazby  Zobrazit stránku pro tisk  Standardní design - PC

Vaše otázky

Proč nemáte na webu kompletní seznam referencí?

Jaký je konkrétní postup realizace webových stránek?

Je možné zpracovat celé webové stránky "na dálku"?

Jak probíhá editace webové stránky redakčním systémem?

Jak mohu porovnat Vaše služby a ceny s jinou firmou?

Jak probíhá platba za webové stránky nebo třeba návrh loga?

Vím co chci, ale nemám podklady.

Jaká je rychlost realizace?

Odpovědi:

Nahoru Proč nemáte na webu kompletní seznam referencí?

Seznam referencí neuvádíme. Důvodem je určitá ochrana know-how postupů optimalizace webů pro vyhledávače, kde dosahujeme výsledků, které klientům šetří až desítky tisíc ročně za reklamu. Pokud Vás zajímají další reference a podrobnosti, kontaktujte nás.

Nahoru Jaký je konkrétní postup realizace webových stránek?

Obvyklý postup:

Nahoru Je možné zpracovat celé webové stránky na dálku?

Samozřejmě, je to běžné. V některých případech může osobní setkání zvýšit efektivitu realizace, nebývá to ale pravidlem. Pokud ale chcete projednat zadání osobně, přizpůsobíme se Vám. V Praze a okolí nebo v oblasti Českomoravské vysočiny nabízíme jeden výjezd a konzultaci zdarma.

Nahoru Jak probíhá editace webové stránky redakčním systémem?

Editace textu připomíná práci s běžným textovým editorem. Příprava souborů s fotografiemi nebo PDF dokumenty probíhá podobně jako odesílání příloh e-mailem. Obdobně je tomu např. i při aktualizaci položek v databázi (ceníky zboží atd.)

Nahoru Jak mohu porovnat Vaše služby s nabídkou cizí firmy?

Velmi jednoduše. Pošlete nám i konkurenční firmě stejnou poptávku. Potom už jenom zvažte, jak rychle dostanete odpověď, jak úplnou a reálnou nabídku dostanete, kolik je v ní prostoru pro případné skryté náklady za realizaci webu nebo jeho běžný provoz. A také jaké upřesňující otázky dostanete - bez nich jen těžko získáte seriózní kalkulaci.

Nahoru Jak probíhá platba za webové stránky nebo třeba návrh loga?

Platba za webové stránky probíhá obecně po kompletním otestování všech funkcí v neveřejné oblasti, přístupné pouze Vám pod heslem. Podle rozsahu zakázky je obvykle platba rozdělena na zálohu a doplatek. I zálohu ale účtujeme až v okamžiku, kdy Vám předložíme k posouzení první část zakázky (obvykle grafiku webu v měřítku 1:1)

Logo je specifický typ zakázky - zde probíhá platba předem (pokud není návrh nebo úprava loga součástí dalších prací).

Naopak při optimalizaci stránek pro internetové vyhledávače nabízíme platbu až podle dosažených výsledků. 

Nahoru Vím co chci, ale nemám podklady.

Příprava a úpravy podkladů jsou nedílnou součástí naší práce. Rešerše a následné vytváření textů, stylistické úpravy dodaných textů, optimalizace dodané grafiky, retušování a úpravy fotografií, vytváření PDF dokumentů atd. Málokdy má klient všechny podklady a jen výjimečně v takové podobě, že nejsou nutné žádné úpravy.

Pouze pro vícejazyčné webové stránky Vám doporučujeme mít připravené kompletně přeložené podklady. Jen přímým kontaktem s agenturou máte plnou kontrolu nad kvalitou překladu.

Nahoru Jaká je rychlost realizace?

Záleží na souběhu Vaší poptávky s dalšími zakázkami. Obecně ale lze řící, že realizace a spuštění běžných webových stránek je možná cca do 5 dnů od dodání podkladů.