Česky
English
 Zvětšování textu  Zmenšování textu  Zvětšování šířky sazby  Zmenšování šířky sazby  Zobrazit stránku pro tisk  Standardní design - PC

Vyhledávače

Specializujeme se na dosažení předních pozic Vašich stránek zejména v internetových vyhledávačích s největším podílem na trhu bez nutnosti platit drahé paušální poplatky za tzv. sponzorované odkazy.

Kvalitní webová prezentace totiž ještě nutně neznamená zvýšení zájmu o Vaše služby. Adresa Vašich internetových stránek se musí dostat k zákazníkům.

Nabízíme Vám až řádově nižší cenu než velké společnosti, které se zabývají touto problematikou "optimalizace webových stránek".

Čím se liší náš přístup ke klientovi oproti konkurenci:

O pozice na předních místech se snaží všechny firmy, proto zájemcům zároveň otevřeně říkáme: "takový výsledek není možné seriózně zaručit, je to ale možné, viz...... - následuje prezentace ukázek". 

Pokud máte zájem také o placenou reklamu na internetu, jsou tyto statistické přehledy nezbytným podkladem pro efektivní vynakládání prostředků. Proč? Nemá samozřejmě smysl mít placený odkaz, když přesně vidíte, že na tento odkaz klikne jen minimum lidí.

Součástí naší práce v oblasti "internetové vyhledávače" je:

Kontaktujte nás pro podrobnosti - na příkladě několika úspěšných webů Vám ukážeme jakých výsledků je možné dosáhnout a za jakých nákladů.